Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nekonečný chtíč

17. 2. 2011

Jak se to jen mohlo stát? Rozhlédl se kolem sebe. Celá místnost byla tmavá, zdi byly z ostrých neopracovaných kamenů, díky nimž bylo v tomto podivném vězení dost chladno. Blonďák poulil oči do tmy, aby si přivykl dost sporému světlu. Po chvíli začal rozpoznávat obrysy různých nástrojů. Nechápavě na to koukal. K čemu to všechno? Kde se to jen nachází? Nevzpomínal si vůbec na nic. Neměl ani zdání, že by ho někdo unesl a připoutal ke studené zdi. Možná trpí dočasnou amnézií a až uvidí svého věznitele, vzpomene si. Ovšem… co když ho neuvidí? Co když ho rovnou zabije? Na Kyuubiho sílu nemohl spoléhat, protože ve svém těle necítil přítomnost žádné chakry. Nejspíš mu jí zablokovali, neboť tušili, že by se odtud jinak snadno dostal.
„Takhle přece neskončím!“ Podrážděně trhl rukama, které měl spoutané v řetězech nad hlavou. Ke své smůle zjistil, že s řetězy nepohne ani kdyby měl dvojnásobnou sílu. Nato byly moc pevně přidělané. Nejspíš v nich proudila i věznitelova chakra, aby byly ještě pevnější. To bylo k vzteku.
Naruto si povzdechl. Svou smrt si představoval jinak. Měl v plánu umřít starý, s hodnou ženou po boku, zanechat po sobě dvě děti a v paměti lidí být za hrdinu a dobrého Hokageho. Místo toho zemře v hnusné zatuchlé kobce, kde jsou jakési mučící nástroje.
Jeho přemítání nad bídnou smrtí přerušilo tiché zavrzání těžkých dřevěných dveří. Ve tmě se ozývaly kroky.
„Kde to jsem?! A kdo jsi ty?! Proč mě tu držíš? Jsi z Akatsuki?!“ vykřikl Naruto.
„Vidím, že ses už probral,“ řekl hlubokým a melodickým hlasem věznitel. „Ale máš příliš mnoho otázek. Na nic se neptej a raději mlč.“
„Alespoň mi řekni kdo jsi!“ zamračil se blonďáček. Jestli má jeho život v příštích minutách skončit, ať aspoň ví, čí rukou zemře.
Nikdo neodpovídal. Naruto jen stále slyšel, jak se k němu neznámý přibližuje. V žilách mu proudil adrenalin a svaly se napjaly, jakoby byly připraveny k útoku. Konečně se věznitel dostal do jeho zorného úhlu. Přes horní část měl ovšem masku a jediné co bylo vidět, byla ústa. V tichosti došel až k Narutovi.
„Já jsem tvá tajná touha, tvůj chtíč a tvoje bolest,“ zašeptal mu těsně u ucha maskovaný a špičkou jazyka se dotkl jeho ušního lalůčku. Blonďákovi se překvapením rozšířily zorničky. Teď už vážně nic nechápal.
„Co si myslíš, že děláš?“ sykl podrážděně, načež sebou trhl ve snaze vysvobodit se. K jeho smůle to bylo opět zcela zbytečné – řetězy pouze zachrastily.
„Nemá cenu se snažit, odsud se jen tak nedostaneš.“ Z jeho ledového hlasu naskakovala Narutovi husí kůže.
„Kde jsme to skončili?“ Znovu se sklonil ke svému vězni a lehce mu dýchl na krk. Ten pocit, že má navrch se mu neskonale zamlouval. Teď si může dělat co chce a nikdo mu v tom nemůže zabránit. Opájel se svou mocí a přitom se jen letmo, špičkami prstů, dotýkal Narutova krku.
„Máš tak jemnou pokožku… Mám chuť trochu poničit tvou dokonalost,“ zamumlal tichým hlasem, přesto tak, aby to Uzumaki slyšel. „Máš strach?“ šeptl a ďábelsky se pousmál, když cítil chvění těla před sebou.
„Jdi ode mě, ty jeden zku*venej úchyle!“ zakřičel nepříčetně Naruto. Tohle na něj bylo moc. Nenáviděl, pocit strachu, který teď prostupoval celým jeho tělem. Věděl, že by to neměl dávat najevo, aby tím nedělal svému protivníkovi ještě větší radost, ale copak to bylo možné? Stojí tu připoután, naprosto bezbranný a naproti němu se nachází týpek se sadistickými sklony!
PRÁSK
Naruto zaskučel bolestí. Z krvavého šrámu na hrudi začínal vytékat malý potůček krve.
„Takhle mi říkat nebudeš,“ zasyčel výhružně maskovaný a varovně švihl bičem do vzduchu. „Nebo schytáš další.“
Naruto se na něj znechuceně podíval. Ani si předtím nevšiml, že s sebou má nějaké pomůcky na jeho mučení… i když v místnosti se jich nacházelo dostatek.
„Ani nevím kdo jsi, ale už teď jsi pro mě špína,“ zavrčel blonďák a znechuceně si odplivl. To, co následovalo, nečekal. Neznámý ho zlostně přimáčkl na ledovou zeď až mu kameny udělaly několik šrámů na zádech, chňapl ho za vlasy a prudce jím trhl tak, aby musel zvrátit hlavu nahoru. Hned na to se přisál na jeho krk, ale místo polibku přišlo silné skousnutí. Naruto nevydal ani hlásku, šok mu to nedovoloval, jen zprudka vydechl. Cítil, jak mu z ranky vytéká krev.
„Nemysli si, že s tebou budu mít nějaké slitování,“ ušklíbl se trýznitel. Prstem přejel po hryzanci, aby mohl setřít onu životodárnou tekutinu. Poodstoupil od Naruta a špičkou jazyka si prst oblízl. „Tvoje krev je sladká, přesně jako ty…“
Ani teď nebyl modroočko schopen slov. To v jaké se nacházel situaci mu přišlo absurdní. Spoután, vězněn, mučen, co přijde dál? Že by smrt? Ale kdyby ho chtěl ten blázen zabít, udělal by to přeci hned, ne? I když je dost pravděpodobné, že ho chce nejdříve jen řádně potrápit. Což se mu zatím daří. Během pár minut si vykoledoval dvě rány, a to pro začátek není málo.
„Ztratil si řeč, Uzumaki? Zvláštní, protože ty máš vždycky co říct…“
Než se Naruto nadál, stál maskovaný opět u něj, zpříma mu hleděl do očí a rty měl staženy do úšklebku, který jakoby říkal ‚Máš se na co těšit.‘. S pohledem zaklesnutým do Narutova mu pomalu začal rozepínat mikinu.
„C-co to sakra děláš?!“ výskl Uzumaki vyděšeně. Čekal všechno, ale to, že ho bude svlíkat, si ani nepředstavoval.
„Není to snad zřejmé? Ach, ty jsi byl vždycky trochu natvrdlejší, usuratonkachi.“
„SASUKE!!!?“
„Bingo,“ odvětil a stáhl si z obličeje masku. Naruto pohlédl do tváře svému bývalému nejlepšímu příteli. Vůbec se nezměnil. Havraní vlasy spadající mu do tváře, bledá pokožka, jemné aristokratické rysy, narůžovělá ústa stále zakřivená v posměšném „úsměvu“. Jen jeho oči se zdály jiné. Temnější, naplněné zlostí a chtíčem zároveň.
„Proč to děláš?“ Nechápavě na něj hleděl s výčitkou v očích.
„Abych pravdu řekl, jsem znuděný a ty se mi zdáš jako vhodné rozptýlení,“ odvětil klidně Uchiha a mlsně se olízl. V tu chvíli působil děsivě. „Nebudeme se tu ale zdržovat řečmi.“ Sotva to dořekl, vytáhl ze zadní kapsy kalhot kunai a přiblížil ho k Narutovi, který jen nasucho polkl a raději zavřel oči. Místo bodnutí ale přišlo něco jiného. Zaslechl praskání švů svého oblečení. Pak ucítil chlad na horní polovině svého těla. Zase očí otevřel. Sasuke se s tím moc nepáral – naučenými tahy rozřezal jeho oblečení na několik kusů a on se tak ocitl bez mikiny a trička.
„Sasuke, prosím tě, tohle přece nemůžeš myslet vážně!“
„Nikdy jsem to nemyslel vážněji, hlupáku. Ale neboj, garantuju ti, že si to víc než užiješ…“ Přes tvář mu přeběhl stín pobavení. Položil své dlaně na Narutův obnažený hrudník. Cítil, jak zběsile mu tluče srdce. Nejspíš je z něj vyděšený… Jemně začal přejíždět rukama přes jeho prsa i břicho a nejspíš nevědomky ho tím příjemně šimral.
„Sasuke, prosím…“
„Neponižuj se, je to zbytečný,“ zavrčel zlostně Uchiha a zaryl nehty do Narutovy lehce opálené pokožky. Tmou se rozlehlo bolestné syknutí. Černovlásek se spokojeně usmál. Líbilo se mu trápit svého mladšího „ex-kolegu“. Rty se přisál na jednu z jeho bradavek. Jazykem ji obkružoval, lízal a nakonec ji začal sát. Slastně přivíral oči a celá tvář se mu uvolnila.
Naruto na to bez dechu zíral. Zdálo se mu, že svět se dočista zbláznil. Cítil v sobě vlnu nepokoje a znechucení, přesto také pociťoval, jak mu tělem přejíždí vibrace. Bál se. Bál se svých reakcí. Věděl, že se mu to nelíbí, ale i tak mu to nebylo zcela nepříjemné.
„Ááááá!!!“ vykřikl, když mu Sasuke stiskl bradavku mezi zuby a zatahal. „Přestaň! Už dost!“
Sasuke se od něj odtrhl. „Nedáváš mi jinou možnost,“ ušklíbl se. Odkudsi vytáhl červený hedvábný šátek a zručně ho Narutovi převázal přes ústa. Blonďáček se moc bránit nemohl, krom toho, že sebou párkrát cuknul, šátku se ani tak nevyhnul. „Teď už snad budeš mlčet.“
Poté se znovu vrátil k předchozí činnosti – opečovávání Narutova těla. Bradavky ho už začaly nudit, takže se jazykem přesunul na krk, zanechávaje za sebou vlhkou cestičku. Prozkoumával každičký milimetr Uzumakiho krčku, snažíc se najít nejcitlivější místečka. Tam, kde divoce tepala žíla, se zastavil. Rty se mu roztáhly do pokřiveného úsměvu. Buď se ho bojí nebo se mu to líbí. Popřípadě obojí. Všechny tři možnosti se Sasukemu líbily. Zlehka se zakousl do místa, kde se schovávala divoce bušící tepna. Neměl v úmyslu Narutovi ublížit, ale užíval si pocit nadřazenosti. Otisk zubů, který tam po sobě zanechal jemně políbil a dál se věnoval té hebké kůži. Přisál se na místečko pod Narutovým pravým uchem a cítil, jak sebou trhnul. Našel co hledal. Ještě chvíli ho trápil  líbáním onoho kouzelného bodu než se od něj odtáhl. Zadíval se na chvějícího se mladíka, se zarudlými tvářemi a vzdorovitýma očima.
„On tě ten vzdor přejde. Budeš mě škemrat a prosit…“
Naruto jen rozzuřeně přivřel oči a pohodil hlavou. To určitě! I kdyby se mu to sebevíc líbilo, jakože nebude, nikdy mu tu radost neudělá.
„Neodporuj mi!“ zavrčel Sasuke ledovým hlasem, ostrým jako břitva a snad pro ještě větší důraz opět švihl Naruta přes hruď. Ten se bolestně zamračil, ale nijak jinak nereagoval. Uchiha naštvaně odhodil bičík a své dlaně položil na vězňovo břicho. Chvíli tak setrval, než jimi začal pohybovat. Krouživými pohyby se dostával až ke kalhotám. Bezmyšlenkovitě vklouzl jednou rukou za jejich okraj a druhou se přesunul na Narutovo pozadí, jenž lehce stiskl. Pravačkou mezitím šátral v oněch gatích. Moc to neprodlužoval – prsty obtočil kolem blonďákova penisu a mírně rukou zapohyboval, než ho chytl v pevném sevření.
Narutovi se zatmělo před očima. Nikdy nebyl výjimečný v sebeovládání, natož v situaci jako je tato. Přestože měl chuť začít se svíjet slastí, vzdychat a sténat, kus jeho rozumu, který mu ještě zbyl mu nedovolil podvolit se. Se zaťatými zuby cítil stékající kapičky potu po jeho zádech a spáncích.
Sasuke přitvrdil. Byl rozhodnutý z Naruta vydobýt chtíč, i kdyby ho tu měl dráždit donekonečna. Palcem se přesunul na špičku penisu a jemně jej pošimral. Věděl, jak moc citlivá je tahle část. Pak stáhl předkožku. A znovu. A zas. V očích se mu zračila čirá vášeň. Najednou však v činnosti ustal a ruku z kalhot vytáhl.
Naruto div nekňučel zklamáním. Ačkoliv byl znechucený sám sebou, jeho tělo křičelo o víc. V slabinách mu tepalo, srdce div nevyskočilo z hrudi, v krku měl nepříjemně sucho a krev se mu nahrnula do tváří… a nejen tam.
Sasuke, který ho zálibně pozoroval si v duchu mnul ruce – dokázal to. Už jen pár šikovných doteků a pohybů a Naruto bude zcela podvolen. Stáhl mu kalhoty až ke kotníkům. Svezl se na kolena. Pohledem zaklesnutým do toho Narutova pohltil jeho ztopořený penis do vlhkých úst. Jazykem začal rejdit sem a tam po celé jeho délce. Slyšel Uzumakiho přerývavý dech, ale stále to nebylo dost. Usmyslil si ho vydráždit na maximum. Pohrával si s žaludem a zároveň prsty laskal varlata. Občas je zmáčkl trochu silněji, ale o to víc Naruta doháněl k šílenství. Sál, lízal, cucal, hravě přejížděl zuby po celém penisu od kořenu až po špici. Naruta nadobro opouštěla jeho vůle. Už dál nemohl. Vzrušení mu vibrovalo celým tělem, dostávalo se až do konečků prstů a rozehřívalo mu tělo na nejvyšší možnou teplotu. Svíjel se jako v horečkách. Tělo převzalo moc nad rozumem. Nepřemýšlel, co dělá. Přirážel proti Sasukeho ústům a měl pocit, že už to dál nevydrží. Už je pár okamžiků ho dělilo od sladkého vysvobození, jaké však bylo jeho zklamání, když Uchiha v té bohulibé činnosti ustal. Utřel si rty o hřbet ruky a napřímil se. Naruto na něj rozhněvaně hleděl. Byl na pokraji a on přestane! Co to má sakra být?!
„Tohle už nebudeš potřebovat,“ šeptl mu do ucha Sasuke a stáhl šátek z jeho pusy. Hned nato ho políbil. Naruto, který byl vzrušený a absolutně nadržený se do polibku okamžitě zapojil. Divoce se líbali, až jim o sebe cinkaly zuby. Bylo jim však jedno, jestli se kousnou nebo ne. Sasuke se od nějak na chvíli odtrhl, aby se mohl sám vysvlíknout. Nejprve se zbavil trika a Narutovi se tak naskytl pohled na jeho zpocenou lesklou hruď a vypracované břišní svaly. Cítil, jak mu zaškubalo ve slabinách. Pak Sasuke zahákl palce za okraj kalhot a prudkým trhnutím se jich zbavil. Neměl pod nimi trenky, takže tu stál tak, jak ho pánbůh stvořil. Naruto se opájel pohledem na tu dokonalou bytost před sebou a jeho dřívější znechucení a nelibost byly dávno zapomenuty. Pohledem hltal každičkou křivku Sasukeho tělo a zastavil se až na jeho rozkroku. Nyní mu vadilo víc než kdy jindy, že nemá volné ruce. Tak rád by se svého věznitele dotkl! Chtíč mu zatemněl mozek a on sebou prudce trhl. Chtěl se odpoutat…
„Jen klid,“ ušklíbl se Sasuke. Vzrušeným klínem se přitiskl na ten Narutův. Oba vzdychli rozkoší. Znovu se začali líbat. Divoce, nespoutaně, nenasytně. Černovlásek vklínil ruku mezi jejich vlhká těla a prsty polaskal Narutův stále ztopořený penis. Nijak dlouho se tu ovšem nezdržoval. Sjel ještě níž, až k jeho análnímu otvoru. Ukazováčkem jej obkroužil a bez varování vnikl dovnitř. Naruto ho samým překvapením kousl do jazyka. Odtrhli se od sebe a blonďák na něj tázavě hleděl. Svaly se mu stáhly. Nebylo zrovna dvakrát příjemné cítit v těle něco cizího, něco, co tam nepatří.
„Uvolni se…“ mumlal tiše Sasuke, načež zlehka zapohyboval prstem uvnitř Naruta. Ten se zamračil.
„Tohle ne,“ odporoval přiškrceným hlasem. Stále si nemohl zvyknout. Cítil, jak se vrací zpět do reality, jak ho opouští veškeré vzrušení.
Další protesty Sasuke umlčel v  polibku. Druhou rukou začal zpracovávat už ochabující penis. Chtěl Naruta rozptýlit a hlavně uvolnit, aby to pro něj nebylo tak nepříjemné. Jeho činnost slavila úspěch. Blonďák začal opět tvrdnout a v opojení zvrátil hlavu dozadu. Absolutně přestal vnímat okolí. Přesně na tohle Sasuke čekal. K ukazováčku přidal další prst, aniž by si toho Naruto všiml. Přisál se mu na krk a obsypával jej polibky, zatímco prsty roztahoval a nepatrně s nimi pohyboval. Konečně se spoutaný modroočko uvolnil. Uchiha tak získal větší pole působnosti. Zatlačil, čímž se dostal hlouběji do Narutova těla. Umně prsty ohnul a pohladil zázračnou uzlinku – prostatu. Uzumaki se zazmítal.
„Ještě!“ zakřičel téměř smyslů zbavený. Černovlásek mu milerád vyhověl. Nadcházející reakce byla stejně bouřlivá. Naruto sebou všemožně kroutil, hlasitě sténal a nestoudně se Sasukemu nastavoval. V ten okamžik prsty opustily jeho tělo. Než se nadál, Sasuke ho otočil čelem se zdi a surově do něj pronikl.
„Ááááh!!!“ uniklo mu bolestně. Sice byl vzrušen i uvolněn, ale zabolelo to. V očích ho nepříjemně pálily slzy. Cítil, jak mu Sasuke přejíždí po linii zad až k zadečku, ve snaze uklidnit jej. Také cítil jemné šimrání vlasů na krku. Pootočil hlavu tak, aby se jejich rty mohly spojit.
Sasuke se mírně pohnul. Když Naruto nijak negativně nereagoval, nepatrně začal pohybovat pánví a užíval si horkost blonďákova těla. S přivřenýma očima nahmatala Narutovu erekci a ve stejném rytmu, jakým přirážel, mu ji začal třít a zpracovávat. Tmou vězení se nesly slastné vzdechy obou mladíků. Sasuke přirážel čím dál rychleji a tvrději. Naruto proti němu pohyboval pánví. Byli sladěni do dokonalého rytmu. Splynuli v jedno tělo.
„Sasuke… víc!!“ zachroptěl Naru, který si nyní pocit naplnění náramně vychutnával. Ještě pár přírazů, pár výkřiků a přišlo uvolnění. Nejprve se udělal Naruto a potřísnil Sasukeho ruku teplým spermatem. Ani ne minutu po něm dosáhl vrcholu i černovlásek. Plnil Narutovy útroby ejakulátem. Cítil neskutečnou úlevu.
 Těla se jim leskla potem, srdce bušila o překot a jejich jazyky se opět proplétaly v nekonečném boji o nadvládu.
„Co takhle druhý kolo?“ otázal se Sasuke a v očích mu zajiskřilo.

Naruto se s trhnutím probudil a vyletěl do sedu. Nechápavě poulil oči do tmy. Zbláznil se snad? Mít sex s UCHIHOU?! No vlastně… proč ne? Zazubil se a svalil se do peřin. Snad bude mít sen pokračování.
„Těš se, až se setkáme, Sasuke, hodlám to vyzkoušet v praxi,“ zamumlal ještě v polospánku. Pak usnul úplně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

(Sarisa, 20. 3. 2013 20:09)

DOufám, že takových povídek tady najdu víc :)

OMJ

(Shiki-chan, 23. 7. 2012 19:05)

Ten konec vždy u tebe zabije

...

(Amaya (http://fantasya-world.blog.cz), 26. 7. 2011 17:50)

tak to je skvělý! aaah, miluju mučení s yaoi ♥♥♥

ach ach

(keishatko (www.keishatko.blog.cz), 4. 3. 2011 1:18)

mám pod sebou mláčku, jak slintám...parádna poviedka :D fakt sa ti podarila

...

(Arya, 1. 3. 2011 19:39)

chiááááá ten koniec *_*
chm chm chm :D :D :D

www.eclipsis-anima.blog.cz

(May Darrellová, 19. 2. 2011 18:48)

No wow! To byla dokonalá jednorázovka a ten konec! Ten konec mě dostal, takový jsem teda fakt nečekala. Ale bylo to dokonalý!! ^^

xD

(Yumi, 18. 2. 2011 23:19)

mám déjà vu :D:D ale tuhle miluju xD

Peču na nadpis xD

(Asuky, 18. 2. 2011 19:15)

Ten konec mě dostal :D ten Naruto má ale šťěstí že naráží na tak pěkný sen :DD povidka 100% dokonalost 99% bez chyby 1% nepodcěnovat se !!! 200% super povídka!!!!!

^^

(Sys, 18. 2. 2011 12:46)

no jako čumím!!! smekám před tvým umem ten konec je dokonalej!!! x) Naruto má krásný sny... ^^

To bolo

(jajka111, 18. 2. 2011 12:29)

perfektne! Si prilis sebakriticka, cakala som nieco hrozne a k tomu to je taky skvost. Len tak dalej :)

..................

(Mia-san, 17. 2. 2011 19:40)

Tomuhle říkám extrémní povídka podle mého gusta :D
Úžasnýýýýýýýýýýý :DDD

....

(terkic, 17. 2. 2011 14:51)

hej tak to bylo dobrý:D nechce se ti napsat pokračování? abych viděla jakou reakci na to bude mít Sasuke:D

úúúúúúúúúúúžaný :D

(Yuuki, 17. 2. 2011 14:45)

tak to se ti povedlo :D parádní povídka :)

 

 

Portrét


Akaku okénko pro YaoiFans!

Obrázky a citáty na profil LidéArchiv

Kalendář
<< říjen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Statistiky

Online: 1
Celkem: 282895
Měsíc: 1860
Den: 78