Jdi na obsah Jdi na menu
 


18. Velké zvraty

11. 2. 2011

Když se Sasuke vrátil domů z tréninku, Yumiko seděla na okenním parapetu. Vypadala, že je duchem nepřítomna. V očích zadumaný výraz, rty přemýšlivě našpulené.

„Nad čím dumáš?“ vyrušil ji z transu. Yum sebou trhla – byla tak mimo, že ani nevěděla, že se Sasuke vrátil domů.

„Vylekal jsi mě,“ vytkla mu tichým hlasem. „Jen tak přemýšlím. Nad vším a nad ničím.“ Nemohla mu povědět o jejím setkání s Itachim, pravděpodobně by se ho vydal zabít. Proto mu také nemohla říct o brzkém příchodu Akatsuki. Ačkoliv oni nevědí, že je dívka, budou ho hledat, a tak by mohla přijít spousta lidí o život. Což Yumiko nechtěla. Bude se jim muset postavit, nenechá umřít někoho jen kvůli sobě. Proto Sasukemu nemohla svěřit, že přemýšlí nad případným setkáním s organizací – kdy k tomu dojde, nezabijí-li jí apod.

„Ty máš teda zábavu,“ odfrkl si znechuceně Uchiha. Yum se ušklíbla. Jeho povýšené chování ji zanechávalo chladnou, zvykla si. Ovšem jeho aristokratický vzhled ji přitahoval den ode dne víc. Sama sebe se dost bála, vlastně přímo děsila.

„Když je nuda, člověk dělá různé věci. Ty si čteš, já přemýšlím nad nesmrtelností chrousta,“ usmála se milým úsměvem.

„Jak víš, že si čtu?“ povytáhl jedno obočí Sasuke. Ani si neuvědomoval, jak sexy vypadá.

„Bydlím tu,“ obrátila oči v sloup blondýnka a pohledem sklouzla k dění na ulici – to na rozdíl od Uchihy nebylo přitažlivé a ona si tak nemusela nadávat za úchylnost a zvrhlost.

„To jsem si stačil všimnout už nesčetněkrát,“ zamručel černovlásek a usadil se do křesla. Po dnešním tréninku se cítil nějak napjatý. Svaly se mu zdály ztuhlé a nohy nezvykle těžké. Sotva slyšitelně si povzdechl, Yumiko to přesto neuniklo.

„Děje se něco?“ Svou pozornost upřela znovu na něj.

„Ne,“ zavrtěl záporně hlavou. „Jsem jen ztuhlej.“

„Dej si horkou koupel,“ poradila mu blondýnka a seskočila z parapetu. „Jdu za Tsunade.“ Sasuke se nezmohl ani na odpověď, protože jen co to dořekla, zmizela za dveřmi vedoucími ven.

 

„Bábi Tsunade,“ oslovila blondýnka svou nadřízenou, jež nebyla téměř ani vidět za haldou papírů.

„Yumiko, co potřebuješ?“ vykoukla z hory smluv.

„Jdu vyzvídat… Už se k Akatsuki dostalo, že jsem „mrtvý“?“ Yum věděla, že ne, to by ji Itachi řekl, chtěla to ale slyšet od Tsunade. Chtěla znát plán.

„Nejspíš ne. Myslíme, že se znovu vrátí, aby tě dostali, tady ale zjistí, že jsi mrtvý.“

„A co ostatní? Jak ti se k tomu budou stavět?“

„Všem jsem řekla o tom, že se ukrýváš a jsi mrtvý jen pro Akatsuki. Myslí, že je to dobrý nápad,“ vysvětlila stroze Hokage.

„Mě se ten nápad nelíbí,“ zamručela nesouhlasně blondýnka.

„Nelíbí, to je sice hezký, ale přistoupila jsi na něj.“

„No, to je fuk. Řekněte, jak jste na tom s mým protijedem?“

„Touhle novinkou ti určitě spravím náladu, chtěla jsem si tě nechat zavolat, abych ti sdělila, že je téměř hotov. Stačí pár posledních úprav,“ usmála se na radostí zářící dívku. „Počkáme až sem Akatsuki dorazí, odejdou s nepořízenou a proměníme tě zpátky.“

„A nešlo by to ještě předtím než zaútočí?“ zaprosila Yumiko s notnou dávkou nadějí v hlase.

„Máš natrénovanou tu novou techniku?“

„No musím ji dopilovat…“ odpověděla trochu vyhýbavě.

„Až ji budeš mít, můžem o tom začít diskutovat,“ setřela ji jízlivě Tsunade. „Každopádně všechno tohle podnikáme kvůli tvé ochraně a kvůli bezpečí vesničanů. Doufám, že si proto uvědomuješ, že tě bojovat nenechám.“

„A proč teda trénuju to jutsu?!“ Kdyby Yum měla srst jako kočka, měla by ji zježenou z důsledku nepříjemných zpráv.

„Pro jistotu,“ řekla prostě Pátá.

„A já jak debil věřila tomu, že když přijdou, vyřídím si to s nima! Koukám, že naplánovaný to máte dokonale, ale se mnou se tu nepočítá, já jsem jen do počtu a jsem ta přítěž, kvůli který to všechno musí být!“ rozčilila se modroočka a nahněvaně zatínala ruce v pěst.

„Přece sis nemohla myslet, že tě vydám všanc těm vrahům, kteří jdou jen a jen po tobě! To by ses jim rovnou mohla naservírovat na stříbrným podnose s citronem v puse,“ zvedla obočí Tsunade. Bála se o Yumiko, nechtěla jí dovolit riskovat život. Na to ji měla moc ráda.

„Když jste mi řekla, že budu trénovat s kapitánem Yamatem, počítala jsem s tím, že taky budu bojovat. Jestli mi to nedovolíte, půjdu i přes ten zákaz,“ rozhodla se pevně.

„Dobrá, uděláme kompromis. Bojovat budeš jen v nejkrajnějším případě, ano?“ Tsunade se Yum zadívala do modrých očí, ve kterých bylo čitelné rozhořčení a nesouhlas, přesto mlčky přikývla. Aspoň tohle, když už nic víc.

Yumiko odcházela z kanceláře až za tmy. Probírali tu věc s Akatsuki. Nakonec se dohodli. Ačkoliv Tsunade pověřila Yum tréninkem s démoní chakrou, nechá ji bojovat jen když nebude jiná možnost a jen když bude démon zcela ovládnut Narutovou vůlí. Blondýnce to nebylo zrovna pochuti, domnívala se, že když zvládne Kyuubiho zkrotit, bude se moci navrátit do původní podoby a s Akatsuki bude bojovat po boku svých nejbližších. Jak se ukázalo, Pátá to měla vymyšlené jinak.

Zcela ztracená v myšlenkách došla až před dům. V oknech se nesvítilo, vypadalo to, že Sasuke už spí. Potichu vešla do bytu. Všude se rozprostírala tma a ticho. Po špičkách odcupitala do svého pokoje, kde se natáhla na postel. Pevně semkla víčka, jakoby doufala, že tak dřív usne – to aby nemusela myslet na hrozbu v černých pláštích. Jak marné se její snažení ukázalo být. Nevrle se převalovala po posteli téměř dvě hodiny a když ani po této době neusnula, svoje snahy vzdala. Na kraťoučkou saténovou košilku si oblékla stejně saténový župánek a s vidinou uvolňující noční sprchy se vyplížila do koupelny. Neslyšně otevřela dveře a to co viděla uvnitř jí vyrazilo dech. Sasuke si nejspíš vzal její radu ohledně koupele k srdci, protože teď tu stál nahý zády k ní. Šokovaně zírala na jeho pozadí a svalnatá záda. Černovlásek ucítil cizí přítomnost a otočil se, neuvědomujíc si, že na sobě nic nemá.

„C-co tu děláš?“ vyjekla zčervenalá Yumiko na překvapeného naháče, který si urychleně natáhl trenky. Vyjeveně se opřela o dveře do koupelny, snažíc se vydýchat šok.

„To co jsi měla v úmyslu ty, dal jsem si sprchu,“ odpověděl popravdě. Zadíval se na dívku před sebou. Krajková hedvábná košilka končila těsně pod zadečkem a on to se zájmem pozoroval. Yum si rozpačitě přitáhla župánek blíže k tělu. Sasuke vzhlédl a zadíval se jí do obličeje, byla zrudlá rozpaky a nejspíš i vzrušením, které jí vibrovalo tělem.

„Neříkej mi, že se stydíš,“ zvedl jeden koutek, čímž vznikl pokřivený smyslný úsměv. „Nebo že bych tě já uváděl do rozpaků?“ Pobavení v jeho hlase bylo neskutečně zřetelné. Užíval si jejích nepříliš podařeně zamaskovaných pohledů na jeho téměř nahou postavu. Uvědomoval si, že musí působit sexy – z mokrých vlasů mu odkapávaly kapičky zbylé vody a klouzaly dolů po vypracované hrudi.

„M-můžeš si vzít třeba župan? Jsi tu polonahý,“ zamumlala tiše Yumiko v odpověď. Pohled na Uchihu ji nenechával klidnou. Jako kluk zažila několik vzrušujících okamžiků, ale jako dívka… to bylo celkem nové.

„Stejně jsi mě už viděla, navíc… myslím, že se není za co stydět,“ usmál se samolibě. Blondýnka se mu rozhořčeně zadívala do očí.

„Jsi tak nafoukaný, sebestředný a egoistický tvor! Nejraději bych…“ Už nestihla dopovědět, co by nejraději udělala, protože se jí na rty přilepily ty jeho. Netrvalo to dlouho, ale i tak Yum cítila, jak to s ní zamávalo.

„Proto tě tak přitahuju,“ zavrněl jí Sasuke do ucha, které pak jemně skousnul. Blondýnka přivřela oči a hryzla se do jazyka, aby nevzdychla nahlas. Odstrčila ho od sebe.

„Co si myslíš, že děláš?“

„Proč pořád musíš tolik mluvit?“ zakabonil se černovlásek a místo nějakých dalších prupovídek, se opět vrhnul na její rty. Yumiko je držela pevně u sebe, nepřipojujíc se do polibku. Sasuke se v duchu usmál, bral to jako výzvu. Špičkou jazyka začal přejíždět po kontuře jejích rtů, sem tam je jemně stiskl mezi zuby a poté postižené místečko olízl. Yum tiše trpěla. Ne kvůli tomu, že by se jí to nelíbilo, protože to bylo skvělé, ale kvůli tomu, že stále dusila vzdechy v sobě a stále neotevřela pusu. Sasuke se svým hebkým jazykem přesunul na její šíji, kde jím kroužil v malinkých kroužcích. Jednou rukou ji držel vzadu za krkem, druhou shodil župánek a začal ji jemně šimrat na citlivé pokožce.

„Nebraň se tomu,“ zavrněl tichým podmanivým hlasem, než se jí znovu pokusil políbit. Tentokrát se nemusel snažit dlouho, Yumiko se do polibku aktivně připojila. Vzdala svůj vnitřní boj, stejně tušila, že je předem prohraný. Nemohla se bránit těm příjemným věcem, jež pociťovala. A nebyla to jen fyzická slast, byla spokojená i psychicky – jakoby tohle byla jejich přirozenost, jakoby to takhle mělo být a jejich srdce tak byla konečně naplněná potlačovanou… láskou? Možná, že opravdu láskou.

Jejich jazyky spolu tančily ve víru vášně, vzájemně se proplétaly a praly se o nadvládu nad tím druhým. Sasuke své ruce přemístil na její ramena, kde obratnými prsty svlékl tenoučká ramínka nyní překážející košilky. Ta ihned sjela dolů na zem. Na chvíli se od ní odtrhl, chtěl si ji prohlédnout, zapamatovat si každý kousek jejího těla, každý detail. Yum se odlepila od dveří a žádoucně se na Uchihu natiskla. Pod jeho trenkami cítila tvrdou bouli. Vsunula obě ruce mezi jejich těla, prsty zahákla o okraj trenýrek a jedním prudkým pohybem je stáhla. Tiskli se k sobě nahými těly, jejich polibky byly tak vášnivé a žádoucí, jako by si museli dokázat, že to není jen krásný sen. Kdyby měl v tu chvíli nastat konec světa, zemřeli by šťastní a spokojení. Sasuke znovu ustal v polibcích, ale jen na tu chvíli, kdy ji bral do náruče. Odnesl ji k sobě do ložnice, zlehka ji položil na postel a lehl si nad ní. Polibky zasypával každičký kousíček jejího těla. Yumiččina vůně ho dráždila, chuť její kůže ho dováděla k šílenství. Těla se jim vzájemně proplétala, a když se černovlásek zadíval do modrých očí, viděl v nich souhlas. Spojil jejich rty a opatrně do ní vnikl.

Tu noc se milovali několikrát, teprve nad ránem usnuli ve společném objetí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...............

(Mia-san, 12. 2. 2011 17:18)

Senzace!!!! Jáj, hlavně ten konec mě dostal :o) perfektní, ihned nový dílek, prosííííííííííím :o)

O.o

(Iruka sensei, 12. 2. 2011 14:07)

Tak tohle je nejvíc!!!! Asi se uslintám, už se nemůžu dočkat dalšíhio dílu :D

O můj bože :D

(Asuky, 12. 2. 2011 0:03)

Jak já jsem s touhle povídkou happy :-DD ale je fakt že mě se líbí naruto jako kluk než dívku:-) moc pěkný díl zítra se jen těším na další kíáááá xD

 

 

Portrét


Akaku okénko pro YaoiFans!

Obrázky a citáty na profil LidéArchiv

Kalendář
<< říjen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Statistiky

Online: 1
Celkem: 284760
Měsíc: 2165
Den: 72